Lightning round: Jake Dennis

25. červenec 2016 | 10.00 |

jake dennisDalším pilotem GP3, který odpovídal na otázky v dotazníku Lightning round byl britský závodník Jake Dennis, který letos jezdí v týmu Arden. Ten rozhovor je strašně super, moc se mi líbí, Jake je sympaťák. Ale hrozně se teda rozkecal a já měla s překladem chvílemi problémy. Taky jsem to překládala víc než hodinu :-D Je to asi nejdelší rozhovor z tohoto dotazníku, jaký jsem zatím viděla.

Máš nějakou přezdívku?
V týmu Prema mi loni říkali "Jack Daniels", protože nedokázali vyslovit mé jméno správně. Takže mě oslovovali, když se napili. A Rene, šéf týmu Prema, Felix Rosenqvist a Nuno, což byl trenér, mi říkali "Monkey", protože jsem docela vysoký a občas se nedokážu kontrolovat. Říkali mi "Big Monkey" a Felix Rosenqvist byl "Little Monkey", protože měří jenom asi 150 cm.

Twitter nebo Facebook?
Zpočátku to byl Facebook, ale teď jsem se přesunul na Twitter. Také hodně používám Instagram, ale nejvíce používám Twitter.

Jaká písnička hraje nejčastěji ve tvém iPodu?

Kid Ink – That's on you. Je to RnB, je to dobrá hudba.

Máš nějaký zlozvyk?
Koušu si nehty, když se nudím nebo jsem nervózní, ale spíš, když se nudím. Myslím, že prostě lezu lidem na nervy, ale nejsem si jistý, jestli je to zvyk. Jsem to prostě já (smích).

Blondýny, brunety nebo zrzky?

Vždy jsem byl na blondýny, ale jsem zblázněný do Seleny Gomez a Ariany Grande a obě to jsou brunety. Líbí se mi Margot Robbie, je to blondýna a je dost přitažlivá. Ale když se tedy budeme bavit o normální přítelkyni, tak si obvykle vybírám blondýny.

Oblíbený film?
Vlk z Wall Street, protože tam hraje Margot Robbie a Leonardo DiCaprio je cool.

Poslední člověk, od kterého jsi dostal zprávu?
Pravděpodobně moje přítelkyně, která se mě ptala, v kolik hodin budu večer zpátky doma (smích).

Poslední člověk, kterému jsi telefonoval?
Oliver z BRDC (pozn. Britský automobilový klub), protože jsem potřeboval vyřešit jeden rozhovor.

PS4 nebo Xbox?

PS4, načítá se to lépe. Každý, kdo se pohybuje kolem závodní tratě, používá PS4, takže bychom mohli udělat velký závod mezi námi všemi.

Levák nebo pravák?

Pravák.

Hlavní chod nebo dezert?
Mám rád hlavní chod jako například dobré nedělní pečené maso. A indické jídlo je také hlavní chod, že? Vybral bych si hlavní chod, ale mám rád dobrý sticky toffee pudding.

Máš nějaké provinilé potěšení?
Docela s radostí bych byl schopný zlikvidovat tři balíčky Bourbonských sušenek (smích). Jsou nejlepší, zejména se šálkem čaje, namáčet si sušenky..

. to nemůže nic porazit (smích).

Máš nějakého domácího mazlíčka?

Ano, mám psa. Jmenuje se Oscar. Je to Jerry Springer. Ne, vlastně jsem chtěl říct anglický špringeršpaněl (smích). Ale říkáme mu Jerry Springer. Je docela tlustý, ale je to ta nejmazlivější věc na světě. Je úžasný.

Nealkoholický nápoj nebo šampaňské?
Nealkoholický nápoj. Nemůžu pít šampaňské, protože je mi pak špatně od žaludku. Když dostanu šampaňské na stupních vítězů, tak ho pouze stříkám. Někdy se i napiju, ale o deset minut později toho lituju (smích). Ale to je až, když jsem zpátky v paddocku a nikdo to neuvidí!

Závod na mokré trati nebo na suché?

Zaleží na tom, odkud startuju. Pokud jsem poslední, tak určitě mokrá trať, pokud jsem v první řadě, tak myslím, že by si každý pilot vybral suchou trať.

Grid girl nebo holka od vedle?
Ta holka by měla dobře vypadat. Pro všechny lidi, kteří říkají, že je to o osobnosti... nenavážete konverzaci s někým, pokud se vám nelíbí. Takže když potkáte atraktivní holku a vycházíte spolu dobře, tak je to skvělé. Opravdu mi nezáleží na tom, jestli je to grid girl nebo holka od vedle.

Tenis nebo fotbal?
Neumím hrát tenis. Je to jenom sport s raketou a v tom nejsem dobrý. Neumím hrát fotbal, ale hraní mě baví. Vybral bych si fotbal.

Trénink uvnitř nebo venku?

Venku. Hodně jezdím na kole. Dávám přednost tréninku venku než tomu, být zavřený v tělocvičně.

Jaká je v životě nejdůležitější věc?
Být si jistý, že tvoje rodina je v pořádku a zdravá. Chci být úspěšný a bohatý a mít dobrou kariéru. I kdyby to nebylo v závodění. Chci udělat dobrou kariéru a je jedno, co budu dělat.

Je nějaké slovo nebo fráze, které často používáš?
Jsem si jistý, že je jich hodně. Je těžké si vzpomenout na jedno, které používám nejvíc!

Popiš svou ideální sobotu.
Vstát, získat pole position. Dát si dobré jídlo, vyhrát závod a potom jet domů. Potom si dát dobré indické jídlo a dívat se na akční film, kde hraje někdo jako Tom Cruise (smích).

Nejlepší rada, jakou jsi kdy dostal?
Když jsem ji dostal poprvé, tak jsem s tím nesouhlasil, protože jsem vždy chtěl všechno vyhrát. Ale bylo to "body dělají ceny". Pamatuju si, když jsem se dostal do vedení v závodě a havaroval jsem a nezískal jsem nic. Martin Hines, který bohužel zemřel, byl jedním z těch, kteří mi hodně pomohli a dostal mě to Racing Steps Foundation, on byl ten, který mi dal tuhle radu. Od toho dne jsem víc vyspělý, převzal jsem tento způsob myšlení.

Kdybys mohl mít nějakou speciální sílu, co by to bylo?

Vždy jsem chtěl umět číst mysl ostatních lidí. Nevím proč. Často se dívám na lidi a říkám si, o čem asi přemýšlí. Létání by v mé profesi bylo také dobré, protože hodně cestuji, být schopný letět od svých vchodových dveří by bylo cool. Rád bych byl také neviditelný, myslím, že by to mohlo být hodně zábavy! (smích).

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře