opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Top 10 mých oblíbených biatlonistů / biatlonistek

23. 01. 2016 - 10:50

tlapka®pise.cz: Zajímavý článek. Přiznám se, že k biatlonu jsem se dostala až v době jeho velkého současného boomu, dřív by mě nenapadlo ho sledovat - ale teď už si to užívám a koukám na každé kolo SP. Myslím, že je to skvělý sport a baví mě, protože v něčem připomíná tenis - když v hokeji někdo ve 3. třetině vede 5:0, tak se ta třetina snad ani nemusí hrát. Ale tady není jasno, dokud doopravdy není konec.
U mě jsou samozřejmě na prvním místě Češi, v tomhle jsem vlastenec, ale i tvoji favoriti jsou mi sympatičtí. A hlavně dost dobří biatlonisti.

---
tlapka.pise.cz

24. 01. 2016 - 18:38

niki: Já si právě k biatlonu našla cestu už dřív a poslední dobou právě koukám, jak populární ten sport najednou je a kolik lidí ho sleduje.

No tak já myslím, že ani v tom hokeji to někdy není jistý Zrovna nedávno jsem byla u nás na zápase, kdy padl gól dvě vteřiny (!!) před koncem třetí třetiny.

---
niki.blbne.cz

24. 01. 2016 - 19:04

tlapka®pise.cz: Určitě si tu pozornost zaslouží. Akorát si říkám, kolik zajímavých sportů nám uniká jen proto, že tam nemáme úspěšné zastoupení.
Někdy ne, když je to o gól, dva, tak se dá udělat zázrak na poslední chvíli. Třeba Rachna Kachna, to to letělo. Jenže to bylo opravdu o ten jeden gól. Jaká je ale šance, že tým, který dal za 50 minut jeden nebo žádný gól, dá za 10 minut tři další?