Yamaha YZR-M1 2016

18. leden 2016 | 14.12 |
› 

Dnes v době oběda tým Movistar Yamaha MotoGP představil svůj motocykl na letošní sezónu. Stalo se tak v Barceloně v sídle jejich hlavního sponzora, společnosti Movistar. Jsou prvním týmem MotoGP, který odhalil svůj letošní motocykl. V týmu jako takovém se nic nemění, opět pro tovární Yamahu budou závodit Valentino Rossi a Jorge Lorenzo. Rossi má číslo 46, Lorenzo, jak se zdá, zůstává u 99. Jak úřadující mistr světa by mohl jezdit s číslem 1, ale vypadá to, že zůstane věrný své 99. Na pohled se také nic moc nemění, motocykl vypadá totožně s loňskou sezónou. Co se techniky týče, tam už jsou oproti loňsku velké změny. Pro letošní rok přichází nová pravidla, takže týmy mají novou elektroniku, jako dodavatel pneumatik přichází Michelin (který nahrazuje Bridgestone), profil pneumatiky je 17 palců. 

Já musím říct, že jsem šťastná, že se ve světě motorsportu zase něco začíná dít. Někdy zimní přestávku moc neřeším. A musím říct, že posledních pár let jsem docela koukala, že už je nová sezóna. Ale letos je to hrozné. Strašně se na novou sezónu těším (ani nevím proč, asi nějaké tušení, že letos to bude super) a přestávka se mi zdá moc dlouhá :-D

Přidávám tedy několik fotek z onoho představení. Na spoustu dalších fotek se můžete podívat například na této stránce. Kdo neviděl představení živě a rád by to celé viděl, nemusí zoufat. Může si to pohodlně pustit na kanálu MotoGP na Youtube.

01

03

04

02

05

06

07

08

09

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře