Šéf Forward Racingu zatčen

16. červenec 2015 | 13.51 |
› 

Na českých motoristických stránkách jsem narazila na zprávu, že šéf týmu Forward Racing, který jezdí v MotoGP, pan Giovanni Cuzari byl zatčen. Švýcarské úřady ho prý vyšetřují za údajné finanční podvody, daňové úniky, korupci, dokonce prý mělo dojít k fiktivnímu sponzorování. České stránky odkazují na to, že s touto zprávou přišla italská média. Takže já předpokládám, že na tom nějaká pravda bude.

Cuzari je tedy prý zatčen ve Švýcarsku, konkrétně pak v kantonu Ticino. Jeho právníci prý všechna obvinění odmítají (jak jinak). Údajně došlo k prohlášení, že do 48 hodin bude vše vyřešeno a vyjasněno. 

Nicméně i tak to vrhá na tým špatný stín, a je jasný, že se něco děje. Přece by ho nezatýkali jen tak pro nic za nic. Takže doufám, že to na tým nebude mít negativní dopad. Teď je navíc třítýdenní pauza, takže je o čem mluvit a může se to pořádně rozmáznout, když o závodech se teď moc nepíše. 

Fakt mám docela obavy, aby to tým nepotopilo. Nechci, aby Stefan a Loris zůstali bez místa, kdyby opravdu došlo na nejhorší. Navíc Stefan je teď zraněný...

O MotoGP tu moc nepíšu, ale tady se jedná o tým, který letos v nejvyšší kubatuře sleduju ze všeho nejvíc a kde jezdí můj jezdec číslo 1, takže prostě tu ta zpráva být musela.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář