Lightning round: Kevin Ceccon

14. červenec 2015 | 09.00 |

kevin cecconKevin Ceccon je italský pilot aktuálně závodící v GP3 za tým Arden. Je dalším, který v magazínu The Insider odpovídal na jejich dotazník a jehož překlad vám přináším.
Kevin je pro mě taková zvláštní osoba. Někdy si říkám, že mu fandím, někdy naopak si říkám, že mým oblíbeným závodníkem není. A toto dilema nevyřešil ani tento dotazník. Chvílemi jsem si říkala, že působí docela mile, chvílemi na mě naopak působil, že si o sobě hodně myslí a hodně si věří. Nechápu, proč u odpovědi kamarádka se začal smát. Že by to nebyla jen nějaká kamarádka? :-D V originále zněla totiž odpověď "lady friend". Já si myslela, že větší holkař než Alex Rossi v sériích GP3 a GP2 není, ale jak tak koukám, tak Kevin mu zdatně konkuruje :-D Teď mě tak napadá, já chci tento rozhovor s Alexem Rossim! To bychom se teprve dozvěděli věcí :-D

Máš nějakou přezdívku?
Mám dvě, jedna je "KC" podle mých iniciál a druhá je "Cek". Druhá je vlastně příjmení, takže moje přezdívky jsou různé od různých lidí.

Twitter nebo Facebook?
Momentálně musím říct, že jsem docela závislý na Instagramu. Ale mám rád sociální sítě. Na druhou stranu, nerad tam dávám příliš mnoho osobních věcí.

Jaká písnička nejčastěji hraje ve tvém iPodu?
Buckowski - Two Fingerz.

Máš nějaký zlozvyk?
Mám rád nezdravé jídlo. Když jsem přišel do týmu Arden International, shodil jsem tři kila. Než bude závod v Budapešti, tak máme tři týdny volna, takže se trochu budu starat o sebe. Byl to pro mě trochu problém, když jsem přijel do Anglie, protože je tam spousta skvělých míst s nezdravým jídlem. Takže jsem trochu bojoval se svým zdravím. Jsem trochu závislý na jídle od Subway – mé oblíbené je kuřecí a dvojitý sýr s kečupem a majonézou. To začíná být populární, protože když jsem si to dával poprvé, tak se mi každý v Ardenu smál, ale tento týden, když jsme byli na simulátoru, tak čtyři kluci to taky měli. (smích) Líbí se mi tento trend!

Oblíbený film?
Odstřelovač, je úžasný, miluji ten film.

Poslední člověk, od kterého jsi dostal zprávu?
Kamarádka (smích).

Poslední člověk, kterému jsi telefonoval?
Richard Dent – týmový manažer Ardenu International v GP3. Byl jsem v autě společně s Normanem Natem a neměli jsme od něj průkaz, takže jsem mluvil s Richardem a potom s Deborah Lyall.

Blondýny, zrzky nebo brunety?
Vždycky jsem si myslel, že se mi líbí blondýny, ale mé bývalé přítelkyně byly všechny brunety. Takže je to něco, o čem budu muset hodně přemýšlet (úsměv).

PS4 nebo Xbox?
Nemám PS4. Měl jsem PS3. Na Xboxu jsem nikdy nehrál.

Levák nebo pravák?
Pravák.

Hlavní chod nebo dezert?
To je těžká volba, takže musím říct obojí.Máš nějakého domácího mazlíčka?
Ne, nejsem moc na zvířata. Ale moje máma má teď psa.

Nealkoholický nápoj nebo šampaňské?
Záleží na situaci. Když jsem na rande s hezkou dívkou, tak to určitě musí být šampaňské. Když jsem s kamarády, tak je to vodka. A když se připravuju na závod, tak si dám pomerančový džus.

Závod na mokré trati nebo na suché?
Když zvítězím, tak je mi to jedno!

Grid girl nebo holka od vedle?
(smích) Řeknu obojí. Mám rád ženy obecně!

Tenis nebo fotbal?
Fotbal. Tenis moc nesleduju, ale hraju plážový tenis a musím říct, že se v tom zlepšuju!

Trénink uvnitř nebo venku?
V létě venku. Rád běhám nebo jezdím na kole a užívám si prostředí kolem.

Jakou speciální sílu bys rád měl?
Být nejrychlejším pilotem na světě.

Jaká je v životě nejdůležitější věc?
Být šťastný.

Jaké slovo nebo frázi často používáš?
To nemůžu říct, protože to je hodně škaredé slovo (smích). Mluvím příliš hodně na to, abych měl pouze jedno slovo nebo frázi, které používám.

Popiš svou ideální sobotu.
Jsem šťastný, když závodím, ale taky jsem šťastný, když jsem doma a hraju plážový tenis se svými kamarády.

Nejlepší rada, jakou jsi kdy dostal?
Začátek sezóny pro mě byl velmi obtížný a spousta mých fanoušků a lidí, kteří jsou kolem mě, mi řeklo spoustu hezkých věcí. Nechci konkrétně říkat, co to bylo, ale opravdu mi to udělalo radost. Mám skvělé fanoušky a opravdu si jejich podpory vážím.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Lightning round: Kevin Ceccon Šárka 14. 07. 2015 - 11:21
RE(2x): Lightning round: Kevin Ceccon niki 14. 07. 2015 - 19:01
RE: Lightning round: Kevin Ceccon katka 14. 07. 2015 - 12:03
RE(2x): Lightning round: Kevin Ceccon niki 14. 07. 2015 - 19:02