Nesmíš to vzdát

5. květen 2015 | 16.43 |
› 

Vážení, mám pro vás májové překvapení :-D Před časem jsem v článku Deset faktů o mně psala, že ráda literárně tvořím (což ostatně asi víte i tak) a pochlubila jsem se, jak zkouším psát, ale zatím jsem nic pořádně nebyla schopná dokončit, protože buď se v ději ztratím, nebo to mám málo vymyšlené (což vlastně souvisí s předchozím bodem), nebo mě prostě napadne něco dalšího, co mi přijde lepší a zajímavější a tak stále dokola. Jedno dílo se mi ale přeci jen povedlo dokončit. A i když už jsou to skoro dva roky, stále na toto své dílko nemůžu zapomenout. Trvalo mi ale dlouho, než jsem se rozhodla, že ho opravdu zveřejním :-D

Příběh se jmenuje Nesmíš to vzdát a dovoluji si tvrdit, že název se mi povedl a k tomu příběhu to sedí. Musím říct, že jsem se opravdu dlouho rozmýšlela, jestli to mám někde publikovat nebo ne, ale nakonec jsem si řekla, že to risknu, že se to třeba někomu bude líbit. Kdysi jsem si kvůli tomu založila speciální blog, ale nakonec jsem tam nic nevložila. Sem to dávat nechci, protože by se mi to pletlo se sportovními články. 

Proto vše, co se tohoto příběhu (sama nevím, kam to mám žánrově zařadit :-D ) týká, najdete zde. Už teď si tam můžete přečíst obsah a 1. díl :-) Jak už jsem řekla, je to dopsaný do konce, takže se pokusím díly (ne)pravidelně přidávat. Doufám, že se vám to bude líbit. Abyste si tam ale mohli číst a také komentovat, tak musíte být přihlášení. Můžete se ale přihlásit i přes Facebook nebo Twitter.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře