Alonso nepojede Australskou GP

5. březen 2015 | 16.48 |

Já vím, že už jste o tom asi všichni slyšeli, ale musím to sem, i když se zpožděním, napsat. Fernando Alonso měl během testů v Barceloně se svým McLarenem nehodu, po které si pár dní poležel v nemocnici. Doktoři u něj sice vyvrátili jakékoliv vážné zranění, ale doporučili mu, aby vynechal Velkou cenu Austrálie. Fernando se rozhodl, že se jejich radou bude řídit, a tak ho na trati v Austrálii fanoušci neuvidí.

Já se musím přiznat, že jsem ani jedny barcelonské testy moc nesledovala, protože jsem na to absolutně neměla čas. Fernandova nehoda mi ale neunikla. A já vlastně stále nevím, co bylo příčinou oné nehody. McLaren snad ani žádné konkrétní vysvětlení nepodal. Nebo ano?

Takže, místo Fernanda pojede v Austrálii Kevin Magnussen. Na toho se moc těším. V tomto případě platí, že něco špatného je pro něco dobré. Protože otevřeně se vám tu přiznávám, že budu radši v McLarenu sledovat Kevina než Fernanda :-D Ale o tom, že Kevin je můj oblíbenec asi už víte. Loni skončil v Austrálii druhý, což se tedy asi letos nestane. Zatím mají s vozem spíše problémy, konkrétně pak hlavně s novým motorem Honda. Jak ale víme, tak v Austrálii je možné téměř cokoliv a to tedy nevím, co by se stalo a co by v McLarenu dělali, kdyby Kevin zajel nějaký dobrý výsledek :-D

Zpátky ale ještě k Fernandovi. Abyste si nemysleli, že jsem nepřející. To rozhodně nejsem. Ta jeho nehoda mě docela vyděsila, a jsem ráda, že je v pořádku, že se mu nic vážného nestalo. Teď jsem dokonce četla, že prý, když se ho ptali, kdo je a co dělá, tak jim v nemocnici odpověděl, že jezdí v motokárách a sní o tom, že jednou bude pilotem Formule 1. Takže ten otřes mozku musel být opravdu těžký, když si nějakou dobu ani nevybavil kus svýho života. Nevím ale, na kolik je tato zpráva pravdivá.

A ještě ke Kevinovi. Ten byl spojován s jednou sedačkou týmu Marussia (nebo už vlastně zase Manor), který by se tedy měl vrátit na rošt a snad i odjet celou sezónu. Teď je tedy jasné, že minimálně v Austrálii Kevin v tomto týmu nepojede :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Alonso nepojede Australskou GP katka 10. 03. 2015 - 20:58
RE(2x): Alonso nepojede Australskou GP niki 10. 03. 2015 - 21:40