Prezentace týmu Cat Bike Exit

3. únor 2015 | 14.13 |
› 

Před chvilkou jsem sem dávala svůj komentář na letošní složení startovního pole v mistrovství světa supersportů. Nedalo mi to a o některých jezdcích a týmech jsem si začala zjišťovat něco víc. A zrovna jsem narazila na včerejší prezentaci týmu Cat Bike Exit (teď nevím, jak se název týmu správně píše, jednou tak, a v listině je to psané takto: CATBIKE/exit). Tento tým mě zaujal, protože za něj bude závodit Nacho Calero, ale o tom jste si mohli přečíst v minulém článku. Teď se tu chci zmínit o něčem úplně jiném, nicméně má to spojitost s tímto týmem. Po rozkliknutí celého článku uvidíte jak jeho pokračování, tak také fotografii z oné prezentace.

Je to zcela nový projekt, takže těžko říct, jak se týmu bude dařit. Pojedou s motocykly Kawasaki ZX-6R. S číslem 10 bude v týmu závodit Nacho Calero a s číslem 24 to bude Marco Ramírez. Oba závodníci jsou Španělé a celý tým se tak nějak tváří, že je španělský.

Kromě toho ještě v kategorii Superstock 600, která jezdí jenom evropské závody, bude pro tým závodit argentinský závodník Ezequiel Iturrioz.

Manažerem týmu je Jordi Villares. Mě ale zaujalo úplně jiné jméno. Ruben Xaus. Pravidelní motocykloví fandové určitě vědí, o koho se jedná. Pro mě osobně to byl jeden z nejoblíbenějších závodníků, takže to, že je v tomto týmu a to, že je vlastně poradcem a jakýmsi mentorem Nacha, je pro mě plus, abych tomuto týmu letos fandila. Jinak, kdyby si někdo nebyl jistý, tak Ruben na fotografii stojí vedle Nacha (Nacho sedí na svém motocyklu s číslem 10).

A ještě něco. Zdalipak poznáte toho muže na invalidním vozíčku?

catbike exit ssp 2015

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář