Vítejte v roce 2015

2. leden 2015 | 11.11 |
› 

Tak. První článek letošního roku je tu. Ráda bych ještě tak trošku shrnula rok loňský (wow, je divný nazývat rok 2014 rokem loňským, to teda jo), popřála vám vše nejlepší do roku 2015 a také vás připravila na blogové změny, které chystám.

Na úvod mi dovolte takovou malou omluvu za mou malou aktivitu, které jste se tu ode mě v poslední době dočkali. Před Vánocemi jsem měla školní povinnosti, takže to s blogem nebylo nejlepší. Pak už čas byl, ale zase absolutně nebyla nálada a ani nápady. Tedy nápady by možná i byly, ale prostě neměla jsem absolutně žádnou náladu na to, abych napsala nějaký článek. Proto i můj článek s přáním hezkých Vánoc je takový nemastný, neslaný. Stále mám v hlavě úplně jiný věci, ale řekla jsem si, že život musí jít dál a že prostě blog zanedbávat nebudu.Tak jsem se rozhodla zpatlat takový úvodní článek do tohoto roku.

Pojďme tedy k tomu hlavnímu, o čem jsem dneska chtěla mluvit. A to souvisí s tím zanedbáváním blogu. Už dopředu vám říkám, že nevím, jak moc sem budu chodit a jak moc sem budu psát. Předpokládám, že tolik článků, kolik jsem publikovala loni, tu letos určitě nebude. Čekejte spíš menší množství článků. Blog rozhodně pojede dál, to se nebojte, jenom bude spíš v takové omezenější míře. Prostě jak budu mít chuť a nápad, tak tu určitě něco bude. Zkusím popřemýšlet, že bych vymyslela třeba i nějakou novou rubriku nebo nové téma, aby to blog trochu oživilo. Nic vám ale dopředu neslibuju.

Letos také nečejte formulové články o kvalifikacích a závodech tak, jak jsem je psala loni. Spíš jen, když bude z motorsportu něco, co mě zaujme nebo opravdu budu cítit potřebu se k nějakému závodu vyjádřit, tak to sem dám. Jak už jsem řekla výše, vše bude záležet na čase, nápadech a mé chuti psát. S tím taky souvisí, že letos tu asi nebudou žebříčky mých TOP 10 oblíbených závodníků. Alespoň v F1 to vypadá, že žádný nebude. Spíš udělám před začátkem sezóny nějaký souhrnný článek o pilotech a ke každému zvlášť napíšu pár svých slov. Důvod? Nejsem schopná dát dohromady 10 oblíbených závodníků. Vlastně dám dohromady stěží 5 oblíbených závodníků. Taková je to z mého pohledu letos bída. Ale tak o tom se rozepíšu až v článku věnovaném Formuli.

V motocyklových sériích se možná pokusím nějaký ten TOP žebříček vykouzlit. A nebo taky jenom napíšu nějaký úvodní článek před sezónou. Uvidíme.

Taky se tu možná dočkáte více, jak bych tak řekla, osobních článků či postřehů, které nemají s motorismem nic společného. Nečejte ale žádný bulvár. To rozhodně ne :-P

Slibuju vám, že se budu snažit, aby toho tady bylo co nejvíce a aby se vám tady líbilo a rádi jste se sem vraceli. Tímto bych také moc ráda poděkovala vám, kteří se sem už teď rádi vracíte (je tu vůbec někdo takový?) a čtete si moje články a občas i něco okomentujete. Podle statistik nejsou čísla návštěvnosti nijak závratná, ale já jsem ráda i za to málo a vám všem, kteří sem občas zabloudíte moc a moc děkuji :-)

Na závěr bych vám ráda jménem svým i jménem blogu popřála vše nejlepší v roce 2015, hodně zdraví, štěstí, lásky, přátelství, rodinné pohody, mezilidských vztahů, úspěchů ve studentském či v pracovním životě, peněz a ať se vám splní vaše sny a to, kam míříte. A nebo alespoň, ať se k těm svým cílům v letošním roce zase o krůček přiblížíte. A prosím vás, buďte na sebe hodní a laskaví, pomáhejte si a snažte se udělat tento svět hezčím. Protože vztahy mezi lidmi jsou velmi křehká věc a je potřeba se o ně starat a udržovat je.

Krásný rok 2015!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Vítejte v roce 2015 Šárka 02. 01. 2015 - 11:32
RE(2x): Vítejte v roce 2015 niki 02. 01. 2015 - 17:09
RE: Vítejte v roce 2015 katka 03. 01. 2015 - 11:48
RE(2x): Vítejte v roce 2015 niki 03. 01. 2015 - 22:53
RE(3x): Vítejte v roce 2015 katka 04. 01. 2015 - 16:40