Sestavy týmů na sezonu 2010 / 2011

15. červen 2010 | 10.47 |

Švýcarsko
Národní tým: Simon Ammann
A tým: Andreas Kuettel
B tým: Pascal Egloff, Marco Grigoli, Adrian Schuler, Remi Francais (pokud dosáhne dobrých výsledků v letní Kontinentálním poháru)
C tým: Gregor Deschwanden, Peter Kilian, Luca Egloff, Andreas Schuler

Rakousko
Národní tým: Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, Wolfgang Loitzl, Martin Koch, Lukas Mueller, David Zauner
A tým: Manuel Fettner, Michael Hayboeck, Mario Innauer, Florian Schabereiter, Stefan Thurnbichler, David Unterberger
B tým: Thomas Diethart, Markus Eggenhofer, Bjoern Koch, Thomas Lackner, Johannes Obermayr, Markus Schiffner, Andreas Strolz
C tým: Lukas Dilitz, Huber Daniel, Stefan Kraft, Christian Reiter, Christoph Stauder

Polsko
A tým: Kamil Stoch, Lukasz Rutkowski, Maciej Kot, Stefan Hula, Krzyszfot Mietus, Rafal Sliz, Dawid Kubacki, Marcin Bachleda
Adam Malyzs se bude připravovoat individuálně.
Junioři: Jakub Kot, Grzegorz Mietus, Klemens Muranka, Andrzej Zapotoczny, Jan Ziobro, Aleksander, Zniszczol, Bartolomiej Klusek, Tomasz Byrt

Finsko
Národní tým: Janne Ahonen, Janne Happonen, Matti Hautamaeki, Kalle Keituri, Ville Larinto, Olli Muotka, Harri Olli
Juniorský tým: Jarkko Maeaettae, Sami Niemi, Sami Saapunki, Ossi-Pekka Valta

Slovinsko
A tým: Robert Kranjec, Jernej Damjan, Robert Hrgota, Peter Prevc, Mitja Meznar, Luka Leban, Matic Kramaršič
B tým: Dejan Judez, Rok Mandl, Tomaz Naglič, Primož Pikl, Jurij Tepeš, Rok Zima
Juniorský tým: Jaka Hvala, Rok Justin, Gasper Klinec, Klemen Omladič, Andraz Pograjc, Urban Susnik, Jaka Tesovnik

Německo
Národní tým (též tým 1a): Pascal Bodmer, Severin Freund, Michael Neumayer, Martin Schmitt, Georg Spaeth, Michael Uhrmann, Andreas Wank
Tým 1b: Tobias Bogner, Felix Brodauf, Richard Freitag, Kevin Horlacher, Florian Horst, Maxmilian Mechler, Julian Musiol, Danny Queck, Joerg Ritzerfeld, Felix Schoft, Erik Simon, Christian Ulmer
Stephan Hocke není nominovaný ani do jednoho týmu, uvidí se podle výsledků v tréninku a v prvních závodech.

Norsko
Tým A: Anders Bardal, Johan Remen Evensen, Kenneth Gangnes, Tom Hilde, Anders Jacobsen, Bjoern Einar Romoeren
 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Sestavy týmů na sezonu 2010 / 2011 kristýna 02. 10. 2010 - 19:47
RE: Sestavy týmů na sezonu 2010 / 2011 niki 08. 11. 2010 - 19:28