Co poslouchám VI.

5. listopad 2014 | 16.58 |
› 

Potřebuju relaxovat a jelikož psaní (resp. blogaření) pro mě jistým druhem odpočinku je, tak jsem se rozhodla, že sem dám nějaký článek. Nevěděla jsem ale, co by to tak mohlo být. Nakonec jsem zjistila, že poslední hudební příspěvek tu byl před měsícem, tak jsem si řekla, že vás seznámím s dalšíma písničkama, které ráda poslouchám :-)

Na Alistaira Griffina jsem přišla díky F1 a písni Just drive, která byla vybrána jako téma při přenosech televizní stanice Sky Sports. Zjistila jsem si jeho tvorbu a několik jeho písniček jsem si opravdu oblíbila. Jako takovou ochutnávku vám sem dávám píseň The One, ve které spojil síly s Leddrou Chapmanovou. Miluji text té písně :-)

O tom, že mám ráda Davida Deyla jsem tady už myslím psala. Z nově připravovaného alba je prvním singel píseň Souhvězdí, kterou jsem poprvé slyšela, když hrál u nás ve městě na živo. Ta písnička se mi líbila hned od prvního poslechu, text je krásný :-) 

  

Slovenskou zpěvačku Kristinu jsem tak nějak víc zaregistrovala až, když se účastnila Eurovize. Některé její písničky ale ráda poslouchám a Na slnečnej strane sveta ze stejnojmenného alba k nim rozhodně patří :-)

I o Kristě Siegfrids jsem tady na blogu už mluvila. A poprvé to bylo také v souvislosti s Eurovizí. Musím se přiznat, že jak se mi ze začátku moc nelíbila, tak teď ji mám fakt ráda a často poslouchám její písničky :-) Její nová píseň Cinderella má nádherný a (alespoň pro mě) inspirativní text :-)

A do třetice zpěvačka, které jsem si víc všimla až díky Eurovizi. A to Ruth Lorenzo. Gigantes je její nová píseň a já jsem se do té písně zamilovala :-D Jasně, já španělsky (jakž takž) rozumím, takže vím, o čem píseň je, takže možná i proto ji pokládám za super :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře