Motivační citáty IV.

8. prosinec 2014 | 20.36 |

nightPřináším vám další várku zajímavých a hezkých citátů. Možná, že si to někdo z vás vezme k srdci a změní mu to život. Nebo aspoň pohled na život :-) Říkejte si, co chcete, ale mě někdy, když se mi nedaří, nebo mám prostě špatnou náladu, čtení takovýchto pozitivních a motivačních citátů či prohlášení (pokud to tak můžu nazvat) opravdu psychicky pomáhá :-) Stejně jako u předchozích článků, i v tomto nechávám v závorce originální citát v angličtině tak, jak jsem našla na internetu (konkrétně pak na Twitteru).

Pokud je to pro tebe důležité, najdeš cestu nebo způsob. Pokud ne, najdeš výmluvu. (If it's important to you, you will find a way. If it is not, you will find an excuse.)

Sen se stává cílem, když se jedná s vidinou uspět. (A dream becomes a goal when action is taken towards its achievement.)

Neplač, protože je konec, směj se, protože se to stalo. (Don't cry because it's over, smile because it happened.)

Skvělý vztah je o dvou věcech: Zaprvé, vážit si podobností, a zadruhé, respektovat rozdíly. (A great relationship is about two things: Firstly, appreciating the similarities, and second, respecting the differences.)

Pokud si nevážíš sám sebe, nemůžeš do svého života dostat cenné věci. (If you don't value yourself, you're not going to draw valuable things into your life.)

Nikdy tomu nebudeš pořádně rozumět, dokud se ti to nestane. (You'll never truly understand until it happens to you.)

Riskuj: pokud vyhraješ, budeš šťastný; pokud prohraješ, budeš moudřejší. (Take risks: if you win, you will be happy; if you lose, you will gain wisdom.)

I když se bojíš, věř dál. (Even when you are afraid, keep trusting.)

Narodil ses, abys byl opravdový, ne dokonalý. Jsi tu, abys byl svůj, ne abys žil život někoho jiného. (You were born to be real, not to be perfect. You are here to be you, not to live someone else's life.)

Pokud z tebe vztah nedělá lepšího člověka, pak si ve špatném vztahu. (If the relationship doesn't make you a better person, you're in the wrong one.)

Radost ze života záleží na kvalitě tvých myšlenek. (The happiness of your life depends upon the quality of your thoughts.)

Jdi za svými sny nebo je nech jít. (Chase your dreams or let them go.)

Když miluješ, co máš, tak máš všechno, co potřebuješ. (When you love what you have, you have everything you need.)

Vzdálenost neničí vztah. Pochyby ano. (Distance doesn't ruin a relationship. Doubts do.)

Cokoliv chceš udělat, udělej to teď. Je tu tolik zítřků. (Whatever you want to do, do it now. There are only so many tomorrows.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Motivační citáty IV. wien 09. 12. 2014 - 05:21
RE(2x): Motivační citáty IV. niki 09. 12. 2014 - 15:15