Motivační citáty III.

11. listopad 2014 | 17.26 |

the_way_in_the_forestCitátů je všude opravdu celá řada. Já na několika twitterových účtech narazila na další a další. A protože myslím, že motivovat sám sebe, ať už k čemukoliv, je důležité. A ono, občas stačí přečíst si nějaké ty citáty a hned se člověk cítí lépe. Tak vám jich se pár opět přidávám. A opět i s anglickým originálem.

Miluji tě ne proto, že tě potřebuji. Potřebuji tě, protože tě miluji. (I love you not because I need you. I need you because I love you.)

Nezatěžuj se tím, co si o tobě budou lidi myslet. Prostě žij svůj život. (Don't worry about what people are going to think about you. Just live your life.)

Potkáš tisíce lidí a nikdo z nich proto tebe nic neznamená. A potom potkáš jednoho člověka a tvůj život se na vždy změní. (You meet thousands of people, and none of them really mean anything to you. And then you meet one person, and your life is changed forever.)

Nikdy se nezbav člověka, který ti rozumí více než kdokoliv jiný. (Never get rid of the person who understands you more than anyone else.)

Dělej, čeho se bojíš, a strach zmizí. (Do what you fear and fear disappears.)

Kdo nedokáže pochopit tvé ticho, nedokáže pochopit tvá slova. (Who cannot understand your silence, cannot understand your words.)

Více žij, méně si stěžuj. Více se směj, méně buď ve stresu. Méně nenáviď, víc žehnej. (Live more, complain less. More smiles, less stress. Less hate, more blessed.)

Nejsilnější lidé nejsou vždy ti, kteří vítězí, ale ti, kteří se nevzdají, když prohrají. (The strongest people aren't always the people who win, but the people who don't give up when they lose.)

Je lepší vědět a být zklamaný, než nikdy nevědět a vždy na tím přemýšlet. (It's better to know and be disappointed, than to never know and always wonder.)

I ti nejmilejší lidé mají své limity. (Even the nicest people have their limits.)

Moje rozhodnutí možná není skvělé. Možná není dobré, ale vyšlo z mého srdce tak, jak mělo. (My decision may not be great. They might not even be good but they come from the heart just as they should.)

Nejsi na tomto světě, abys potěšil ostatní. Žij svůj život a odstraň všechen stres. (You weren't put on this earth to please other people .Live your life and eliminate all of the stress.)

Obklop se pozitivními lidmi, kteří tě budou podporovat, když prší, ne jen, když je jasno. (Surround yourself with positive people who will support you when it rains, not just when it shines.)

Obklop se lidmi, kteří z tebe dostanou to nejlepší, ne kteří v tobě vyvolají stres. (Surround yourself with those who bring out the best in you, not the stress in you.)

Užívej si to, kým jsi. Přestaň se nenávidět za to, čím nejsi. (Enjoy who you are. Don't hate yourself for what you aren't.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře