Motivační citáty II.

28. říjen 2014 | 11.18 |

sunrisePřináším vám další dávku citátů. Snad vás (aspoň) některé z nich budou inspirovat a motivovat tak jako mě :-) A stejně jako u minulého článku, tak v závorce je anglický originál, ze kterého jsem čerpala.

Žij život bez limitů. Všechno je možné pro ty, kteří věří. (Live a life without limits. All things are possible to those who believe.)

Miluj lidi za to, kým jsou místo toho, abys je hodnotil za to, kým nejsou. (Love people for who they are instead of judging them for who they are not.)

Pokud jsi nikdy nechyboval, tak to znamená, že jsi nikdy nezkusil nic nového. (If you have never made a mistake then it means you have never tried something new.)

Pokud jsi svobodný, přestaň se obávat. Bůh pro tebe má schovaného někoho speciálního. Někoho, na koho se vyplatí čekat. Někoho, kdo tě nebude brát jako samozřejmost. (If you are single, stop worrying .God is saving you for someone special. Someone worth to wait. Someone who will never take you granted.)

Největší chybu, jakou můžete ve svém životě udělat, je, že se budete neustále bát, že uděláte chybu. (The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make a mistake.)

Když mluvíte, tak opakujete, co už víte. Ale když posloucháte, tak se můžete dozvědět něco nového. (When you talk, you are repeating what you already know. But if you listen, you may learn something new.)

Život je o riskování. Pokud nikdy neriskujete, nikdy nebudete vědět, čeho jste schopni. (Life is all about taking risks. If you never take risks, then you'll never know what you're capable of.)

Vzbuďte se každé ráno a buďte vděčni. Jste požehnáni, že máte dar života. (Wake up every single day and be thankful. You are blessed to have the gift of life.)

Největší chybou je nezkusit to. (The greatest failure is not to try.)

Nevzdávej se. Začátek je vždycky nejtěžší. (Do not give up. The beginning is always the hardest.)

Nikdy neznáš opravdovou hodnotu okamžiku do té doby, než se stane vzpomínkou. (You never really know the true value of a moment until it becomes a memory.)

Nikdy není příliš pozdě na to, dát věci do pořádku. (It is never too late to make things right.)

Miluj, co máš. Potřebuj, co chceš. Přijmi, co dostaneš. Dávej, co můžeš. Vždycky si pamatuj, co tě obchází, přijde. (Love what you have. Need what you want. Accept what you receive. Give what you can. Always remember, what goes around, comes around.)

Z čeho máš někdy největší strach, je přesně to, co tě osvobodí. (Sometimes what you're most afraid of doing is the very things that will set you free.)

Nauč se věřit cestě, i když tomu nerozumíš. (Learn to trust the journey, even when you do not understand it.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře