Motivační citáty I.

26. říjen 2014 | 14.50 |

Dream_onNa twitteru sleduju různé zajímavé stránky a je mezi nimi i několik účtů, kde jsou docela zajímavé citáty, které mě dost motivují a inspirují. O některé z nich bych se s vámi tady ráda podělila. Ráda bych je tu s vámi sdílela, některé jsou opravdu krásné (alespoň já si to myslím). V závorce uvádím anglický originál tak, jak jsem to našla. Doufám, že se od toho významem můj překlad moc neliší :-D

Vyplatí se bojovat o vztahy, ale ne, pokud jste jediný, kdo bojuje. (Relationships are worth fighting for, but not if you are the only one fighting.)

Štěstí je klíčem k úspěchu. Úspěch není klíčem ke štěstí. (Happiness is the key to success. Success is not the key to happiness.)

Je jednoduché někomu odpustit, ale věřit jim znovu, to je těžké. (Forgiving someone is easy, it's trusting them again that's hard.)

Nemluv, jednej. Neříkej, ukaž to. Neslibuj, dokaž to. (Don't talk, act. Don't say, show. Don't promise, prove.)

Nic, co nosíš, není důležitější než tvůj úsměv. (Nothing you wear is more important than your smile.)

Minulost je za tebou, pouč se z ní. Budoucnost je před tebou, připrav se na ni. Přítomnost je tady, žij ji. (The past is behind, learn from it. The future is ahead, prepare for it. The present is here, live it.)

Zeptej se sám sebe, co je opravdu důležité, a potom měj odvahu na to, postavit svůj život okolo své odpovědi. (Ask yourself what is really important and then have the courage to build your life around your answer.)

Víš, že jsi na správné cestě, když se přestaneš ohlížet zpátky. (You know you're on the right track when you become uninterested in looking back.)

Někdy to nejmenší rozhodnutí může mít ve tvém životě ten největší dopad. (Sometimes the smallest decision can make the greatest impact in your life.)

I kdyby se měl jeden tvůj sen rozpadnout a rozlomit na tisíce kousků, nikdy se neboj zvednout jeden z těch kousků a začít znovu. (If one dream should fall and break into a thousands of pieces, never be afraid to pick one of those pieces up and begin again.)

Když to chceš, pracuj na tom. Je to takhle jednoduché. (If you want it, work for it. It's that simple.)

Hezké věci se dějí, když se vzdálíš od negativity. (Beautiful things happen when you distance yourself from negativity.)

Jsi dost dobrý, dost chytrý, dost hezký a dost silný. Věř tomu a nikdy nedovol, aby nejistota ovládla tvůj život. (You are good enough, smart enough, beautiful enough and strong enough. Believe it and never let insecurity run your life.)

Dokud neroztáhneš křídla, nevíš, jak daleko můžeš letět. (Until you spread your wings, you'll have no idea how far you can fly.)

Pokud se potýkáš s problémy, tak to znamená, že děláš pokroky. (If you are struggling, that means you're progressing.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Motivační citáty I. kettynka 26. 10. 2014 - 15:03
RE(2x): Motivační citáty I. niki 26. 10. 2014 - 17:55