ESC 2011: My Top 10

11. říjen 2014 | 10.28 |
› 

Musím se přiznat, že mi chvilku trvalo, než jsem z ročníku 2011 vybrala 10 písní. Ne proto, že jsem se nemohla rozhodnout, které tam dám a které ne, ale spíš proto, že jsem měla problém dát vůbec žebříček deseti nejoblíbenějších písniček dohromady. Vážně. Ale tak nějak se to povedlo. Vítěze tohoto ročníku tu ale budete hledat velmi těžko. Ta píseň není špatná, jenže prostě to živé vystoupení to strašně shazuje, aspoň teda v mých očích. Hlavně její výkon...Toť můj názor. Teď už se ale pojďte podívat, jakých deset písní z roku 2011 se mi do mého žebříčku dostalo :-)

10. A Friend in London - New tomorrow - Dánsko
To víte, rocková skupina a rocková písnička :-) Škoda, že tato skupina už v současnosti neexistuje...


9. Kati Wolf - What about my dreams? - Maďarsko
Vlastně mě ani nějak nenapadá žádný komentář. Prostě fajn písnička.


8. Amaury Vassili - Sognu - Francie
Tohle mě prostě dostalo, hned, když jsem to uslyšela :-) A navíc, řekněte, kdy máte možnost slyšet korsičtinu (i když nerozumíte vůbec nic)? :-D 


7. Eldrine - One more day - Gruzie
Sama koukám, jak vysoko se mi to dostalo :-D Musím říct, že opravdu mám tu písničku čím dál tím radši, ani nevím proč :-D Akorát teda, že občas nerozumím, o čem zpívá, mám na mysli, že neslyším ta slova zřetelně :-D


6. Mika Newton - Angel - Ukrajina
Jemné, romantické, krásné. Aspoň tak to vidím já. A navíc první věta celého textu "When you look into my eyes, world becomes a better place" je prostě nádherná :-) A taky si, prosím, všimněte umělkyně, která kreslí z písku :-)


5. Anna Rossinelli - In love for a while - Švýcarsko
Tuhle píseň jsem dokonce během souteže v roce 2011 měla v TOP 3. No, časy se mění, stále však patří k těm nejvíce oblíbeným tohoto ročníku :-)


4. Paradise Oskar - Da da dam - Finsko
Roztomilý Fin s kytarou. Je třeba dodávat něco navíc? :-D


3. Getter Jaani - Rockefeller street - Estonsko
Moje oblíbená písnička od samého začátku :-) 


2. Maja Keuc - No one - Slovinsko
Přiznávám, že Maja mě nejprve moc nezaujala. Pak ale byla zveřejněna konečná veze písničky a viděla jsem živé vystoupení a zaujalo mě to. No a postupem času jsem si tu písničku oblíbila víc a víc a dívejte, už je na druhém místě :-)


1. Eric Saade - Popular - Švédsko
K tomu nemá smysl cokoliv dodávat. Na Erica prostě nikdo nemá :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář