Šest let blogu

29. říjen 2014 | 09.00 |
› 

šestAno, je to tak. Dneska slavím narozeniny. Teda ne svoje, ale ty blogové :-) Dnes je to šest let, co jsem se konečně rozhodla taky si založit blog. Proč konečně? Protože už jsem s tím koketovala dávno před tím. Ale 29.10.2008 jsem se konečně rozhodla a založila si blog tady na blbne.cz :-) A nikdy jsem nelitovala :-) Blog měl vzestupy i pády. Stejně tak je to i v životě. Začátky byly krušné. Pak se postupem času pomalu začalo rýsovat, o čem tento blog bude. A já se taky pomalu zlepšovala v psaní. Ano, sama jsem to na sobě poznala, že za těch šest blogových let jsem ušla dost velkou cestu a dost velký posun, co se psaní a vyjadřování týče.

Bylo období, kdy tu nic nepřibývalo a vypadalo to dost bledě. Bylo období, kdy jsem prostě psát nechtěla. Ale to období je dávno pryč. Teď to tak nějak držím, že se snažím přidávat články, jak to jde. Ne vždy to opravdu jde tak, jak bych chtěla. Mám taky nějaký svůj osobní život, že jo, a nemůžu být pořád jenom na blogu. Ale to asi všichni víte a chápete.

Chtěla bych vám něco říct. Nebojte se. Tento blog pojede i dál. Dokonce si troufám tvrdit, že dokud budu na tomto světě, budu sem psát. Budu přidávat články. Já vím, že je to možná naivní představa. Že s přibývajícím věkem atd. budu mít asi jiný starosti a povinnosti, ale já jsem momentálně na 100 % přesvědčená, že sem prostě budu psát a psát :-) A pokusím se být lepší a lepší :-) Uvidíme.

Jak se věkové vyvíjím já, tak se taky vyvíjí tento blog, témata a podobně. Tak jsem sama zvědavá, jakým směrem se bude blog dál posouvat. Myslím ale, že motorsport tu bude i nadále číslem jedna ;-)

Takže, krásné šesté narozeniny, můj drahý blogu! (Já vím, že to oslovení zní asi trochu divně, ale proč ne.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Šest let blogu tlapka®pise.cz 29. 10. 2014 - 18:51
RE(2x): Šest let blogu niki 30. 10. 2014 - 21:57
RE: Šest let blogu katka 02. 11. 2014 - 20:35
RE(2x): Šest let blogu niki 04. 11. 2014 - 15:12