Pastor Maldonado potvrzen u týmu Lotus

29. listopad 2013 | 21.14 | rubrika: Formule 1

Tým Lotus dnes oficiálně potvrdil, že v roce 2014 za ně bude jezdit dvojice Romain Grosjean a Pastor Maldonado. Romain tedy u týmu zůstává a Pastor příchází z Williamsu. Přichází místo Kimi Räikkönena, který pro změnu odchází do Ferrari. Spekulovalo se o tom již dlouho, takže mě to vůbec nepřekvapilo, ani nevyvedlo z míry. Po tomto oznámení ale stejně, zejména na sociálních sítích, následovaly zajímavé (většinou nelichotivé) komentáře. Nedá mi to a něco k tomu musím napsat taky.

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení 1 (1x) | přečteno: 48x

Provizorní startovní listina MotoGP 2014

26. listopad 2013 | 17.32 | rubrika: MotoGP

Mezinárodní motocyklová federace FIM minulý týden zveřejnila provizorní startovní listinu v kategorii MotoGP pro sezónu 2014.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 44x

Provizorní startovní listina Moto2 2014

26. listopad 2013 | 17.14 | rubrika: Moto2

Mezinárodní motocyklová federace FIM minulý týden zveřejnila provizorní startovní listinu v kategorii Moto2 pro sezónu 2014.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 41x

Provizorní startovní listina Moto3 2014

26. listopad 2013 | 16.14 | rubrika: Moto3

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 30x

Formule 1 2013 - konečné pořadí

25. listopad 2013 | 18.54 | rubrika: Formule 1

Jak jsem slíbila, tak také činím. Přidávám sem konečné pořadí za letošní sezónu, tedy sezónu 2013, a to jak mezi piloty, tak i mezi týmy.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 25x

GP Brazílie 2013 - závod

24. listopad 2013 | 22.16 | rubrika: Formule 1

Sezóna 2013 vozů Formule 1 skončila. Poslední závod se odjel na brazilském okruhu Interlagos u města São Paulo. Z první řady do závodu startovali Sebastian Vettel a Nico Rosberg. Ze druhé řady pak startovali Fernando Alonso a Mark Webber. V řadě třetí stáli Lewis Hamilton a Romain Grosjean. Nutno podotknout, že kvalifikace byla ovlivněná deštěm a její třetí část se dokonce odjela o více než půl hodiny později než bylo naplánováno.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 1 (1x) | přečteno: 35x

GP USA 2013 - závod

19. listopad 2013 | 15.35 | rubrika: Formule 1

O uplynulém víkendu se jel další závod vozů Formule 1. Tentokrát se vše konalo ve Spojených státech amerických, ve státě Texas, na okruhu Cota (Circuit of Americas) u Austinu. Z první řady do závodu startovali piloti Red Bullu, Sebastian Vettel a Mark Webber. Ve druhé řadě stáli Romain Grosjean a Nico Hülkenberg.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 33x

Khairuddin: Byl to těžký rok

17. listopad 2013 | 17.09 | rubrika: Moto3

Letošní sezóna nebyla pro malajského pilota Zulfahmi Khairuddina jednoduchá. Nemohl si zvyknout na nový motocykl a na konci sezóny se potýkal se zraněním. Nakonec skončil na 12. místě se 68 body. Co s ním bude v příští sezóně stále není jisté, ačkoliv již několik spekulací proběhlo. Podle všeho by ale měl zůstat ve třídě Moto3.

zulfahmi_khairuddin_1

Salom: Byla to nejlepší sezóna mého života

16. listopad 2013 | 15.08 | rubrika: Moto3

Španělský závodník Luis Salom zažil svou nejlepší sezónu v kariéře. Celou sezónu bojoval v kategorii Moto3 o titul mistra světa, o který přišel až v posledním závodě ve Valencii. Přesto však zklamaný být nemusí, ze 17 závodů byl ve 14 případech na stupních vítězů a z toho 7 závodů vyhrál. Pro příští rok přestupuje do vyšší kategorie Moto2, kde bude jezdit pro tým Pons a jeho týmovým kolegou bude další nováček v této kubatuře, a sice Maverick Viňales, letošní mistr světa Moto3.

luis_salom_1

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 35x

Sissis: Byly to dva skvělé roky mého života

15. listopad 2013 | 19.13 | rubrika: Moto3

Arthur Sissis má za sebou druhou sezónu v Moto3 pro tým Red Bull KTM Ajo. A byla to zároveň jeho (zatím) poslední sezóna pro tento tým. Celkově letos získal 59 bodů a umístil se na 15. místě. Příští rok uvidíme mladého Australana jezdit za tým Mahindra.