Je to v plným proudu

21. únor 2010 | 17.59 |

Jj, olympiáda se nám přehoupla do druhé poloviny a já o tom ještě nenapsala ani článek. Musím to honem napravit.
Spousta mých oblíbenců už má doma medaili, spousta mých oblíbenců jak se říká vybouchla, a to hlavně Finové. Zatím mají jenom jednu medaili!!!
Musím se zmínit o naší Martince Sáblíkové. Je to talentovaná, šikovná holka. Moc jí tu zlatou medaili přeju. V úterý se jede její parádní disciplína a to 5000 m. Snad to zvládne a bude další medaile.
Kromě jejího zlata mají naši ještě bronz od Lukáše Bauera na volné patnáctce. Dívala jsem se na to až do konce, usínala u toho. Už jsem si myslela, že to nedá a Markus Hellner ho předběhne, ale ne! Markus na konci vytuhl.
Musím se samozřejmě zmínit o hokeji. Naši zatím jedou parádně. Hlavně doufám, že jsem jim to teď nezakřikla. Večer totiž začíná náš zápas s Ruskem o první místo ve skupině. Naši už porazili Slovensko a Lotyšsko. Musím napsat o mých oblíbených Finech a Švédech. Ze skupiny postupují obě země, teď jde jenom o to, z jakýho místa. O tom se rozhodne zítra. V 6 hodin ráno našeho času totiž proti sobě hrají. Asi se na to budu dívat než půjdu do školy. A nevím komu mám fandit. Ale asi přeci jenom Finsku.
Taky po očku sleduju ženský hokej. Je to něco úplně jinýho než mužský hokej. Ženy hrají pomaleji, nejsou tam žádný bitky, žádný pořádny akce, a vždycky vysoký rozdíl. Např. Kanada - Slovensko 18 :0 nebo USA - Rusko 13:0. Už se budou hrát semifinále. V prvním se utká Kanada a Finsko, ve druhém pak USA a Švédsko. Přesně vím jak to dopadne. Kanaďanky budou mít zlato, Američanky stříbro, Švédky bronz a moje drahý Finsko zase vyjde na prázdno.
Zdá se mi, že tato olympiáda není pro Finy. Kdyby neměli stříbro ze snowboardu, nemají nic. A to co včera předvedl Janne Ahonen mě naštvalo. Nechci o tom teď psát, můj oblíbený skokan u mě hluboko v oblíbenosti spadl.
Nejúspěšnější zemí je zatím USA. Uvidíme, jestli se to do konce ZOH změní, ale já myslím, že ne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře