Bottas vítá, že jeho týmovým kolegou je Massa

14. březen 2014 | 12.04 |

valtteri_bottas_2Vypadá to, že se nám tu rodí další týmová dvojice, která si bude navzájem rozumět a podporovat. Tou dvojicí jsou piloti týmu Williams Valtteri Bottas a Felipe Massa. Fin Bottas za Williams závodil i v loňské, avšak ne příliš podařené, sezóně. Brazilský pilot Massa přišel do týmu po osmi letech strávených u Ferrari. A oba dva se na adresu toho druhého vyjádřili velmi pozitivně.

Valtteri Bottas prohlásil, že je rád, že Massa přišel do týmu, protože je zkušený a má se od něj co učit.

"Věřím, že tato sezóna je pro mě možností naučit se více než loni."

"Můj týmový kolega (Massa) je zkušenější než ten, kterého jsem měl loni (Maldonado), a také je trochu jiný - je otevřenější a ochotnější být týmovým hráčem a poskytovat více informací," řekl Bottas.

"Myslím si, že pokud na setkání týmu sdílíte informace a oba se snažíte přispět k úspěchu a výkonu týmu a poskytujete co nejlepší zpětnou vazbu, tak to vždy pomůže."

Felipe Massa již dříve řekl, že Valtteri je příjemný člověk, a také mohl porovnávat s jiným finským týmovým kolegou. Před několika lety totiž u Ferrari byl týmovým kolegou Kimiho Räikkönena. O tom řekl, že Valtteri je proti Kimimu otevřenější člověk a že víc mluví.

Z Valtteriho prohlášení je tak zřejmé, že loni nebyla situace u Williamsu ideální a možná, že i to byl částečně důvod jejich neúspěchu. Doufejme tedy, že dvojice Massa - Bottas bude daleko úspěšnější, co se výsledků týče, a také, že jako kolegové si budou více rozumět. Ať chcete nebo ne, to v týmu také hraje roli.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře