VC Mexika 2016

31. říjen 2016 | 21.39 | rubrika: Formule 1

mexikoČlánek k Velké ceně Mexika píšu bohužel až dnes (pondělí večer), takže si nejsem jistá, zda se tu objeví všechno, k čemu jsem během závodu plánovala, že se vyjádřím. A že to teda bylo opravdu hodně věcí, o kterých jsem chtěla psát. Možná jsem si měla dělat poznámky. Ale říkala jsem si, že si to zásadní, co chci napsat, budu pamatovat. Teď mám pocit, že toho chci napsat strašně moc, ale vlastně ani nevím co.

komentáře (6) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 18x

Asie a Austrálie

30. říjen 2016 | 13.36 | rubrika: MotoGP

sepang_motogpAno, já vím, je to velmi originální nadpis článku. Na druhou stranu, je to výstižné. Dnes totiž přináším shrnutí závodů MotoGP, které se jely v japonském Motegi, na australském Phillip Islandu a v malajsijském Sepangu. Do konce sezóny už zbývá jen jeden závodní víkend, ten se bude konat v polovině listopadu. O tomto závodě tu tedy pak bude speciální článek.

komentáře (4) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 13x

30. říjen 2016 | 12.44 | rubrika: Moto2

sepang_moto2Ano, já vím, je to velmi originální nadpis článku. Na druhou stranu, je to výstižné. Dnes totiž přináším shrnutí závodů Moto2, které se jely v japonském Motegi, na australském Phillip Islandu a v malajsijském Sepangu. Do konce sezóny už zbývá jen jeden závodní víkend, ten se bude konat v polovině listopadu. O tomto závodě tu tedy pak bude speciální článek.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 10x

30. říjen 2016 | 11.17 | rubrika: Moto3

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 12x

VC USA 2016

24. říjen 2016 | 21.00 | rubrika: Formule 1

austinDalším závodem Formule 1 byla Velká cena USA na okruhu v Austinu, v Texasu. Opět se startovní rošt v prvních několika řadách rozdělil podle týmů. V první řadě stál Mercedes, když na pole position byl Lewis Hamilton. Druhou řadu získal Red Bull, ve třetí byly oba vozy Ferrari. Zajímavé je, že tentokrát nikdo nedostal na startovním roštu penalizaci. To já považuju za zázrak :-D

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 17x

Přestupy pro sezónu 2017

21. říjen 2016 | 18.36 | rubrika: Moto3

moto3Od posledního článku, který se věnoval přestupům pro sezónu 2017 v kategorii Moto3, se toho docela dost změnilo. Potvrzeni byli další jezdci a pole se tak pomalu zaplňuje. Takže si tedy zrekapitulujme, jak to momentálně vypadá.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 11x

21. říjen 2016 | 17.03 | rubrika: Moto2

moto2Od minulého článku, který se věnoval tématu přestupů v Moto2 pro příští sezónu, uplynul sice jenom měsíc, ale dost se toho od té doby změnilo. Pomalu, ale jistě, se začalo tvarovat, jak by asi mohlo vypadat závodní pole této kubatury v roce 2017. Pojďme se tedy podívat, kde už je jezdecké složení oficiálně oznámené a ve kterých týmech naopak ještě jasno není. V tom případě jsou tu samozřejmě nějaké ty spekulace.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 13x

20. říjen 2016 | 21.24 | rubrika: MotoGP

motogpV červenci tu byl článek o tom, jak to zhruba vypadá se složením startovního roštu pro sezónu 2017. Aktuálně se věci mají tak, že máme vlastně už kompletní startovní pole zabrané. Pojďme si to tedy všechno zrekapitulovat.

komentáře (6) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 22x

VC Japonska 2016

9. říjen 2016 | 10.04 | rubrika: Formule 1

suzukaDalším závodem byla Velká cena Japonska na okruhu Suzuka. První řadu opět zabral tým Mercedes, když pole position v těsné kvalifikační bitvě získal Nico Rosberg, Lewis Hamilton byl druhý. Do druhé řady se kvalifikovaly oba vozy Ferrari, Kimi Räikkönen byl třetí, Sebastian Vettel čtvrtý. Avšak oba piloti dostali penalizaci. Vettel za kolizi s Rosbergem z minulého závodu, startoval tak až z 6. místa, Räikkönen za výměnu převodovky (což jsem se dozvěděla až po závodě) a startoval až 8. Do druhé řady se tak posunuly Red Bully Maxe Verstappena a Daniela Ricciarda.

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 25x

VC Malajsie 2016

2. říjen 2016 | 18.59 | rubrika: Formule 1

sepangDalší závod Formule 1 se jel na okruhu Sepang, což je nedalo Kuala Lumpur, v Malajsii. Já po dlouhé době viděla celý závod, takže se zase jednou rozepíšu :-D Startovní rošt se tak zajímavě rozdělil podle týmů. V první řadě byly oba vozy Mercedesu (pole position měl Lewis Hamilton), ve druhé řadě byly oba vozy Red Bullu, ve třetí řadě byla obě Ferrari, ve čtvrté řadě pak obě Force Indie.