Max Chilton zůstává u týmu Marussia

11. leden 2014 | 21.41 |

Jak již předeslala včerejší provizorní startovní listina, kterou vydala FIA, Max Chilton bude opravdu závodit pro tým Marussia i v letošním roce. Tým to dnes potvrdil.

U týmu Marussia tak bude úplně stejné složení jako loni. S Chiltonem bude v týmu opět závodit i Jules Bianchi. Marussia je jedním ze dvou týmů, který bude mít letos stejnou sestavu jako loni. Tím druhým týmem je Mercedes.

Max ještě neoznámil své závodní číslo, ale asi to nebude dlouho trvat. I když na druhou stranu...pokud by u Caterhamu zůstali Giedo van der Garde a Charles Pic a jeden z nich by chtěl shodou okolností stejné číslo jako Max, tak by dostal přednost, protože Max byl loni v šampionátu úplně poslední...Hm..tak to si budeme muset asi počkat až na to jezdecké složení Caterhamu....

Tým Caterham je jediným, který ještě neoznámil jména svých letošních závodních pilotů...Hlavně, že už oznámili, že nový vůz se bude odhalovat 28. ledna (kdy začínají testy v Jerezu a tým by se jich měl účastnit, tak ty piloty nejpozději toho dne asi poznáme)...Já osobně se obávám, že Charles Pic má pro tentokrát smůlu, ale řekla bych, že Giedo van der Garde zůstane, má asi víc sponzorů...i když jezdecky bych řekla, že se se Charlesem moc neliší...Hodně se také povídalo o vstupu nováčků Marcuse Ericssona a Robina Frijnse. A teď se čím dál tím víc spojuje s Caterhamem Kamui Kobayashi, který by se tak po roční pauze vrátil do F1...Tak uvidíme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře