GP Indianapolis: Tragedie v doprovodném závodě

31. srpen 2010 | 16.51 | rubrika: MotoGP

Závod na okruhu Indianapolis se bohužel neobešel bez tragické nehody, při které zemřel 13-letý americký jezdec Peter Lenz.

Závodní víkendový program na okruhu Indianapolis měl na pořadu dopolední závod kubatury MD250, která má od roku 2012 nahradit aktuální GP125 ccm. Při zahřívacím kole havaroval 13-letý Peter Lenz, do něhož narazil další teenager,

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 62x

GP Indianapolis: Pedrosa první, druhý Spies

31. srpen 2010 | 16.45 | rubrika: MotoGP

Po startu šel do čela Ben Spies, který na domácí trati a na netovární Yamaze (s tovární podporou) startoval z pole position. Za ním dobře odstartovali Andrea Dovizioso a Nicky Hayden. Nicky ale začal brzy odpadat a možná to bylo i díky slideru na koleni, který se odlepoval. Dani Pedrosa se brzy dostal na druhé místo a začal Bena Spiese stahovat.  Podobná scéna se děla i na třetím místě. Tam

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 18x

GP Indianapolis: Toni Elias potřetí

31. srpen 2010 | 16.26 | rubrika: Moto2

Toni Elias dokázal to, co se zatím v závodech Moto2 nestalo. Vyhrál tři závody po sobě.

Závod byl ovlivněn dvěma na sobě nezávislými nehodami hned po startu a museli být vyvěšeny červené vlajka a restart závodu byl naplánován půl hodiny po klasickém startu. Mám takové tušení, z toho, co jsem viděla, že tu první nehodu zavinil Lukáš Pešek. Do závodu bohužel nemohl ze zdravotních důvodů

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 28x

GP Indianapolis: Terol vítěz, Marquez penalizovaný

31. srpen 2010 | 15.52 | rubrika: 125ccm

Hned ze začátku musím napsat, že ze závodu jsem viděla pouze poslední kolo a pak vyhlašování vítězů. Protože na Nova sport dávali nějakej golf (nebudu tu na golf nadávat, každej umí něco jinýho, ale mě golf přijde jako strašně nudný sport). A tak jsem se dívala na Nově na pohádku. Když jsem to zkusila, jestli už to vysílaj, tak už bylo bohužel poslední kolo. Takže většinu vím z livetimingu.

Do

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 29x

Tovární tým Ducati WSBK končí

28. srpen 2010 | 18.32 | rubrika: WSBK

Od roku 2011 nebude Ducati soutěžit s továrním týmem v Mistrovství světa Superbike a rozhodla se omezit svou účast na dodávání strojů soukromým týmům a na jejich podporu. Italský výrobce se s továrním týmem účastnil každé sezony WSBK od vzniku této série v roce 1988. Získal 16 titulů nejlepšího výrobce a 13 titulů získali jezdci továrního týmu Ducati.

"Toto rozhodnutí je součástí specifické

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 40x

Malá změna designu

27. srpen 2010 | 16.05 | rubrika: Ostatní věci

Takže jsem trošku změnila vzhled stránky tím, že jsem vložila vlastní banner, na kterém je můj nejoblíbenější závodník motogp Ben Spies. Tímto bych taky chtěla poděkovat sestře Marit, že mi takovýto krásný banner vyrobila. Díky :*

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Změny na startovním roštu na sezonu 2011

25. srpen 2010 | 17.35 | rubrika: MotoGP

Rozhodla jsem se sepsat si, jak to momentálně vypadá s přestupy na příští sezonu v kategorii MotoGP, kdo kam odchází či přichází, kdo zůstává. A vezmeme to po týmech.

Honda. Honda má na roštu letos šest motorek a tento počet by měl zůstat i za rok. V továrním týmu budou jezdit Dani Pedrosa (zůstává) a Casey Stoner (přichází od Ducati). V satelitním týmu LCR by měl zůstat Randy de Puniet,

Nová anketa

24. srpen 2010 | 16.52 | rubrika: Ostatní věci

Jelikož se mi zdálo, že stará anketa, je tu dlouho, dávám sem novou. Týká se vašeho názoru na letošního mistra světa formule 1. Můžete hlasovat, kdo si myslíte, že jím bude. Bude to Sebastian Vettel? Nebo Mark Webber, Jenson Button nebo Lewis Hamilton? A nebo snad Fernando Alonso?? Pokud nevíte, nebo se o to nezajímáte a nebo si myslíte, že někdo úplně jiný (což už je ale málo pravděpodobné), také