Indianapolis závod

31. srpen 2009 | 10.26 | rubrika: MotoGP

Dani Pedrosa měl skvělý start, ihned se dostal do vedení. Za ním se zařadil Valentino Rossi. Jorge Lorenzo neměl dobrý start, ale propracoval se polem vpřed a dostal se na třetí místo. Byla to tříčlenná skupinka, o které se předpokládalo, že si to rozdá o vítězství. Jenže Dani v jedné zatáčce upadl, motocykl sice zvedl ale už neměl šanci. Tím pádem se na třetí místo posunul Alex de Angelis, který

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 58x

31. srpen 2009 | 10.20 | rubrika: 250ccm

Závod 250cc dobře začal pro Julesa Cluzela. Po startu se dostal do vedení. Na něj se dotahovali Marco Simoncelli a Hiroshi Aoyama, kteří ho potom taky předjeli. Cluzel měl pád. Jeho motorka ale pokračovala chvíli po trati. Naštěstí se nic nestalo. O podium bojoval i Mike di Meglio, který ale nakonec nestačil a nechal se předjet týmovým kolegou Alvarem Bautistou. Takže vítězem se stal Simoncelli,

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 57x

31. srpen 2009 | 10.15 | rubrika: 125ccm

V 18,00 odstartoval závod třídy 125cc. V televizi to nedávali, tak jsem chytala přes internet stream. Zrovna na startu se mi sekl, takže start jsem neviděla :( takže nevím co udělal na startu Sandro. Nevíte někdo??
O vítězství bojovala skupinka ve složení Nico Terol, Bradley Smith, Pol Espargaro, Julian Simon a Simone Corsi. Z vítězství se nakonec radoval Pol Espargaro. Na druhém místě dojel

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 50x

Skoky

30. srpen 2009 | 17.36 | rubrika: Ski Jumping

Trochu teď skoky zanedbávám. Ale co musím napsat je to, že Simon Ammann dneska získal celkové vítězství v Letní GP. Je sice ještě závod v Hinterzartenu, ale už má takový náskok, že o něj nepřijde.
Dnešní závod v Hakubě vyhrál můj oblíbenec Robert Kranjec.

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x) | přečteno: 17x

Indianapolis rozpis

30. srpen 2009 | 17.32 | rubrika: MotoGP

Ještě jsem k těm roštům zapomněla napsat časy startu závodů. jelikož se jede v USA, tak jsou závody s časovým posunem.
Rozpis (náš čas):
18,00  125cc
19,15  250cc
21,00  MotoGP

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x) | přečteno: 42x

Indianapolis kvalifikace

30. srpen 2009 | 17.29 | rubrika: MotoGP

Tady, protože se zde startuje po třech v řadě, napíšu první čtyři řady.

30. srpen 2009 | 17.15 | rubrika: 125ccm

Tak sem dám to nejdůležitější, a to jsou první dvě řady startovního roštu. I když v téhle kategorii se může vyhrát z jakýhokoliv místa :)

30. srpen 2009 | 17.06 | rubrika: Formule 1

Tak nám skončil závod ve Spa. Z vítězství se konečně radovalo Ferrari a Kimi Räikkönen. Druhý byl pole man Giancarlo Fisichella. První body pro Force India od jejich vstupu do F1 v roce 2008. Třetí pak dojel Sebastian Vettel, který o něco stáhl náskok Brawnu. Myslím, že spokojeno musí být i BMW, protože Robert Kubica dojel čtvrtý a Nick Heidfeld pátý. Šestý byl Heikki Kovalainen, sedmý

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 33x

Fisi má pole position!!

29. srpen 2009 | 18.21 | rubrika: Formule 1

Je to věc neuvěřitelná, skvělá!! Tohle je skvělá zpráva dne (teda spíš ta nejlepší). Kvalifikaci na velkou cenu Belgie ve Spa Francorchamps vyhrál Giancarlo Fisichella s vozem Force India!!!!!!! Na druhém místě skončil Jarno Trulli. Třetí Nick Heidfeld, čtvrtý Rubens Barrichello.
Asi bych se neměla moc radovat, protože týmy budou mít různé strategie, a Fisi určitě má lehký vůz takže pojede