Bahrajn

18. březen 2010 | 17.01 | rubrika: Formule 1

Sliby se mají plnit a tak je tu slibovaný článek o prvním závodu sezony 2010 F1.

Jelo se v Bahrajnu na okruhu Sakhir. Napřed něco málo o pravidlech. Jednou z nejpodstatnějších změn je nový bodovací systém, který tedy je 25-20-15-12-10-8-6-4-2-1. Potom taky je zákaz tankování během závodu, je to proto aby se snížily náklady na převoz tankovacího zařízení. Otázkou je, kolik nákladů se

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 36x

Nemám čas

15. březen 2010 | 18.14 | rubrika: Nika

Až  budu mít nějaký čas, hodím se komentář ke včerejšímu závodu F1 v Bahrajnu. Taky se zmíním o konci zimní sezony. Minulý týden jsem měla jarní prázdniny, takže jsem mohla něco napsat, ale dělala jsem si maturitní otázky, trochu se učila, uklízela a odpočívala. O komentář k F1 ale určitě nepřijdete.
A taky je na blogu nová anketa. Prosím buďte upřímní, jestli se vám to nelíbí, tak klidně klikněte na možnost nelíbí. Aspoň budu vědět.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x) | přečteno: 17x

Startovní listina 2010

8. březen 2010 | 11.57 | rubrika: Formule 1

Číslo                  Jméno

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 33x

Anketa

3. březen 2010 | 21.04 | rubrika: Ostatní věci

Olympiáda skončila. A tak končí i moje anketa. Tři lidi, kteří hlasovali, že získáme 5 a více medailí měli pravdu. Celkem jsme jich získali šest.
Celkem hlasovalo 5 lidí, to není moc, ale aspoň něco.
Přidám sem další anketu, ale ještě nevím, čeho se bude týkat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x) | přečteno: 18x

GP Austrálie

3. březen 2010 | 21.00 | rubrika: WSS

Musím se zmínit i o závodu supersportů. Pole position měl můj oblíbený Joan Lascorz, takže u mě vládla spokojenost. V této třídě bohužel Česká republika nemá zastoupení.
O samotném závodu nic nevím. Neviděla jsem to ani jsem o tom nic moc nečetla. Ale na stupních vítězů byli tři moji nejoblíbenější závodníci, takže spokojenost nejvyšší. Vyhrál Eugene Laverty, druhý byl Joan Lascorz, třetí

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 24x

3. březen 2010 | 20.55 | rubrika: WSBK

Tak konečně nám začala sezona!!! Pravda, moc jsem si to neužila, ale to nevadí. Hlavní je, že už je to tu. Protože to bylo v Austrálii, závody našeho času byly brzo ráno, takže jsem je neviděla. Taky proto, že to dávali na Eurosportu 2 a ten my nechytáme. Ale popořadě.
Pole position si konečně vyjel Leon Haslam. Když jsem se to dozvěděla, měla jsem radost. Leonovi dost fandím. Čech Jakub Smrž